Zásady ochrany osobných údajov

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom webovej stránky https://www.blasko-dental.sk  je spoločnosť Blaško s.r.o. so sídlom na adrese Andreja Hlinku 2, 917 01 Trnava. Kontaktovať nás môžete na tel. čísle 033 – 55 13 013 alebo prostredníctvom emailu info@blasko-dental.sk

Online formulár na objednanie sa do zubnej ambulancie alebo ambulancie dentálnej hygieny a Email

Online formulár na objednanie sa do zubnej ambulancie  slúži pre existujúcich klientov ambulancie. Odoslaním online formulára nám poskytujete údaje –  Vaše meno, email, telefónne číslo a akékoľvek informácie ktoré pridávate do poľa správa,  aby sme Vás mohli kontaktovať (emailom, telefonicky) ohľadom termínu na preventívnu prehliadku/dentálnu hygienu a súhlasíte so spracovaním týchto údajov. Tieto informácie nepoužívame na marketingové účely.

 Informácie, ktoré nám pošlete prostredníctvom nášho kontaktného formulára alebo emailom, budú uložené  v našej emailovej schránke ktorá funguje na serveri prevádzkovanom naším poskytovateľom webhostingu – firmou Websupport s.r.o. najdlhšie po dobu jedného roka.

Kedykoľvek nás však môžete požiadať o vymazanie Vašich údajov.

Súbory cookies

Kompletné informácie o zásadách používania súborov cookie nájdete na tejto stránke

 

 

 

 

 

Objednajte sa

Objednať sa môžete telefonicky alebo vyplňte online objednávkový formulár nižšie. Ozveme sa Vám čo najskôr. Online objednávkový formulár je určený iba pre existujúcich klientov ambulancie.